Paslaugos

process_bg2

Konsultacija sklypo
įrengimo klausimais

Iki jūsų svajonių sklypo įgyvendinimo yra visai nedaug. Kiekvienas klientas mums yra itin svarbus, tad projektus konkrečiam sklypui ruošiame pagal individualius poreikius. Mūsų ilgametė patirtis ir profesionalumas leidžia jums padėti įvairiais sklypo projektavimo ir įrengimo klausimais. 

Vejos-skarifikavimas

Vejos
skarifikavimas

Graži ir sveika veja – kiekvieno svajonė, tačiau tai yra tik tinkamos priežiūros rezultatas. Verta nepamiršti, jog veja yra ne kas kita, o gyvi žoliniai augalai, tad tik pjovimo ir laistymo dažnai nepakanka. Ilgainiui vejos apatiniame sluoksnyje iš negyvos žolės susidaro nemažas sausos žolės sluoksnis, kuris neleidžia kvėpuoti ir atsinaujinti. 

Vejos-tresimas

Vejos
tręšimas

Bėgant laikui dirvoje pamažu pradeda trūkti būtiniausių medžiagų, tad nuolatinė priežiūra ir dėmesys yra neatsiejami nuo gražios ir sodrios vejos. Vejos tręšimas stiprina žolių šaknis, suteikia atsparumą ligoms, greitina žolių augimą, palaiko lapų spalvos intensyvumą, padidina žolių atsparumą sausrai.

Vejos-tresimas

Purškimas
nuo piktžolių

Rūpinantis veja ir skatinant jos augimą neretai skatiname ir daug priežiūros nereikalaujančių piktžolių užaugimą. Piktžolės ne tik griauna vejos estiką, bet ir kenkia jos kokybei – lėtina vejos žolių augimą. Nesirūpinant šia problema, piktžolės gali itin greitai užvešėti ir sudarkyti jūsų vejos ar bendrą sklypo vaizdą.

Vejos-atjauninimas

Senos vejos
atnaujinimas

Kaip ir visi augalai, taip ir vejos žolė ilgainiui pradeda senti, retėti, išdžiūna pavieniai plotai ir bendras kiemo vaizdas pradeda nebedžiuginti. Norint atnaujinti seną veją yra būtinas veiksmų planas, kurį siūlome sudaryti. Vejos atnaujinimą sudaro vejos tręšimas, skarifikavimas, formavimas ir laistymo sistemos pritaikymas. 

Augalu-sodinimas

Augalų
sodinimas

Ne paslaptis, jog sklypo ar kiemo grožį sukuria augalų įvairovė, tad galime jums pasiūlyti augalų sodinimo paslaugas. Parinksime augalus individualiai pagal jūsų sklypo dirvožemį, aplinką ir jūsų asmeninius norus. Kiekvienam augalui yra itin svarbi tinkama terpė, tad padėsime išsirinkti geriausią gruntą jūsų sklypui.

Geliu-sodinimas

Gėlynų
įrengimas

Spalvų ir išskirtinumo jūsų sklypui gali suteikti gėlės, tačiau tik gerai atrinti deriniai ir kompozicijos sukurs dailų sklypo vaizdą. Augalai tarpusavyje turi derėti, svarbi jų žiedų spalva, forma, aukštis ir auginimo sąlygos, tik atsižvelgiant į tai galima sukurti neįtikėtinas kompozicijas. 

Spring Plants Trimming by Professional Caucasian Gardener.

Augalų karpymas ir
formavimas

Augalus, o ypač dekoratyvinius yra būtina karpyti ir formuoti norint išlaikyti jų grožį ir norimą formą. Augalų formavimas ne tik padeda pasiekti norimą jų formą, tačiau taip pat padeda augalui išlikti stipriam ir gyvybingam, iškirpus ligotas augalo dalis jis atsigauna, tampa tankesnis ir gausiau žydi. 

installing a new lawn - pieces of turf on a wheelbarrow near green field

Sklypo formavimas
su technika

Sklypo formavinas yra vienas svarbiausių darbų vejos įrengimo ir aplinkos tvarkymo procese, taip pat norint išvengti vandens kaupimosi grunte. Atsižvelgiant į sklypo įrengimo planą ir reljefą atliekame tokius grunto formavimo darbus kaip: nereikalingo grunto pašalinimas, žemės išlyginimas.

lawn-mower-ZJ9U74W

Vejos
pjovimas

Tik gerai prižiūrėta ir tvarkinga veja išryškina jūsų sklypo grožį. Veja ne tik atlieka dekoratyvinę funkciją, tačiau taip pat valo orą, stabdo dirvožemio eroziją, mažina dulkių sklidimą, o svarbiausia – gerina jūsų gyvenimo kokybę. Tvarkinga ir žaliuojanti veja reikalauja daug priežiūros ir laiko, ko kartais pritrūksta.

Adjusting Lawn Sprinkler by Professional Garden Irrigation Technician. Top View.

Laistymo sistemų
įrengimas

Vienas svarbiausių veiksmų vejos priežiūros plane yra drėgmės palaikymas. Netolygiai laistant veją ilgainiui galima pastebėti išdegusius ar nudžiuvusius jos plotos. Norint to išvengti rekomenduojame įsirengti automatines laistymo sistemas. Jį galime atlikti kartu su sklypo formavimo darbais.