VILNIAUS MIESTE, PERKANT UŽ 200€ IR DAUGIAU – PRISTATYMAS NEMOKAMAI

0
0.00

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Kategorijos

Meniu

 • spygliuociai
  Spygliuočiai
 • lapuociai-medziai
  Lapuočiai medžiai
 • lapuociai-krumai
  Lapuočiai krūmai
 • zoliniai-augalai
  Žoliniai augalai
 • daugiametes-geles
  Daugiametės gėlės
 • vaismedziai
  Vaismedžiai
 • vaiskrumiai
  Vaiskrūmiai
 • vienmetes-geles
  Vienmetės gėlės
 • vijokliniai
  Vijokliniai
 • prieskoniniai
  Prieskoniniai
 • sodo-prekes
  Sodo prekės

Paslaugos

Vejos skarifikavimas

Vejos skarifikavimas

Graži ir sveika veja – kiekvieno svajonė, o kad ji virstų realybe – reikia tik tinkamos priežiūros. Reikėtų nepamiršti, jog veja yra ne kas kita, o gyvi žoliniai augalai, tad tik pjovimo ir laistymo dažniausiai nepakanka. Ilgainiui vejos apatiniame sluoksnyje iš negyvos žolės susidaro nemažas sausos žolės sluoksnis, kuris neleidžia kvėpuoti ir atsinaujinti.

Konsultacija sklypo įrengimo klausimais

Konsultacija sklypo įrengimo klausimais

Iki jūsų svajonių sklypo įgyvendinimo yra visai nedaug. Kiekvienas klientas mums yra itin svarbus, tad projektus konkrečiam sklypui ruošiame pagal individualius poreikius. Mūsų ilgametė patirtis ir profesionalumas leidžia jums padėti įvairiais sklypo projektavimo ir įrengimo klausimais.

Vejos tręšimas

Vejos tręšimas

Bėgant laikui dirvoje pamažu pradeda trūkti būtiniausių medžiagų, tad nuolatinė priežiūra ir dėmesys yra neatsiejami nuo gražios ir sodrios vejos. Vejos tręšimas stiprina žolių šaknis, suteikia atsparumą ligoms, greitina žolių augimą, palaiko lapų spalvos intensyvumą, padidina žolių atsparumą sausrai.

Purškimas nuo piktžolių

Purškimas nuo piktžolių

Rūpinantis veja ir skatinant jos augimą, neretai to patys nenorėdami paskatiname ir mūsų taip nemėgiamų piktžolių užaugimą. Piktžolės ne tik griauna vejos estiką, bet ir kenkia jos kokybei – lėtina vejos žolių augimą. Nesirūpinant šia problema, piktžolės gali itin greitai užvešėti ir sudarkyti jūsų vejos bei bendrą sklypo vaizdą.

Senos vejos atnaujinimas

Senos vejos atnaujinimas

Kaip ir visi augalai, taip ir vejos žolė ilgainiui pradeda senti, retėti, išdžiūna pavieniai plotai ir bendras kiemo vaizdas pradeda nebedžiuginti. Norint atnaujinti seną veją, yra būtina susidaryti veiksmų planą. Vejos atnaujinimą sudaro: vejos tręšimas, skarifikavimas, formavimas ir laistymo sistemos pritaikymas. Leiskite mums padėti atnaujinti jūsų veją.

Augalų sodinimas

Augalų sodinimas

Ne paslaptis, jog sklypo ar kiemo grožį sukuria augalų įvairovė, tad galime jums pasiūlyti augalų sodinimo paslaugas. Parinksime augalus individualiai pagal jūsų sklypo dirvožemį, aplinką ir jūsų asmeninius norus. Kiekvienam augalui yra itin svarbi tinkama terpė, tad padėsime išsirinkti geriausią gruntą jūsų sklypui.

Gėlynų įrengimas

Gėlynų įrengimas

Spalvų ir išskirtinumo jūsų sklypui gali suteikti gėlės, tačiau tik gerai atrinkti deriniai ir kompozicijos sukurs dailų bendrą sklypo vaizdą. Augalai tarpusavyje turi derėti, svarbi jų žiedų spalva, forma, aukštis ir auginimo sąlygos. Leiskite profesionalams sukurti neįtikėtinas kompozicijas jūsų kieme.

Augalų karpymas ir formavimas

Augalų karpymas ir formavimas

Augalus, o ypač dekoratyvinius yra būtina karpyti, norint išlaikyti jų grožį ir norimą formą. Augalų formavimas svarbus ne tik jų išvaizdai palaikyti, tačiau taip pat padeda augalui išlikti stipriam ir gyvybingam. Iškirpus ligotas augalo dalis, jis atsigauna, tampa tankesnis ir gausiau žydi.

Sklypo formavimas su technika

Sklypo formavimas su technika

Sklypo formavinas yra vienas svarbiausių darbų ne tik vejos įrengimo ir aplinkos tvarkymo procese, bet ir norint išvengti vandens kaupimosi grunte. Atsižvelgiant į sklypo įrengimo planą ir reljefą atliekame tokius grunto formavimo darbus kaip: nereikalingo grunto pašalinimas, žemės išlyginimas.

Vejos pjovimas

Vejos pjovimas

Tik gerai prižiūrėta ir tvarkinga veja išryškina jūsų sklypo grožį. Veja ne tik atlieka dekoratyvinę funkciją, tačiau taip pat valo orą, stabdo dirvožemio eroziją, mažina dulkių sklidimą, o svarbiausia – gerina jūsų gyvenimo kokybę. Tvarkinga ir žaliuojanti veja reikalauja daug priežiūros ir laiko, kurio visiems mums kartais pritrūksta.

Laistymo sistemų įrengimas

Laistymo sistemų įrengimas

Vienas svarbiausių veiksmų vejos priežiūros plane yra drėgmės palaikymas. Netolygiai laistant veją, ilgainiui galima pastebėti išdegusius ar nudžiuvusius jos plotus. Norint to išvengti, rekomenduojame įsirengti automatines laistymo sistemas. Jas galime įrengti kartu su sklypo formavimo darbais.

Norite susisiekti?

Kontaktai

PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

IR SUŽINOKITE APIE GERIAUSIUS PASIŪLYMUS PIRMIEJI